Ložní povlečení

Ve vaší výbavě hotelu, pensionu nebo jiného podobného ubytovacího zařízení přirozeně nesmí chybět také hotelové povlečení. To je důležité nejen pro příjemný spánek vašich hostů, ale stane se také doplňkem každého interiéru. Povlečení je dostupné ve standardním bílém provedení, ale také v dalších barevných variantách. Je tedy na vás, zda zůstanete spíše při zemi, u bílé klasiky, nebo zda se rozhodnete pro některý z barevných odstínů.

hotelové povlečení

Je libo bílou klasiku?

Bílá je oblíbená pro svoji neutrálnost. Hodí se ke všemu a jejím výběrem prostě nic nezkazíte. V hotelech využijete bílé povlečení ze 100% bavlny o gramáži 125 g/m2. V setu naleznete povlak na polštář i přikrývku. Zapínání je na kapsu. Oblíbená je tzv. atlasová vazba, která se postará o lepší pevnost přízí po osnově tkaniny. Hotelové povlečení atlas grádl je pak v zajímavém designu s proužky. Tento typ povlečení je pevnější a odolnější. Vydrží tak časté praní, a i po delší době vypadá stále jako nové. Tento typ je opatřen zapínáním na zip.
 
Zkuste změnu v podobě pastelových barev svěžích jako jarní vánek
Zatoužili jste po změně, co se designu hotelového povlečení týče? Pokud už vás omrzel bílý vzhled a chcete něco jiného, pak není nic jednoduššího než sáhnout po některé z barevných variant, kterých je v sortimentu hned několik. Vsaďte třeba na atraktivní pastelové barvy, který dodají interiéru zajímavý vzhled. Dostupné jsou odstíny jako je například meruňková, žlutá, béžová nebo světle zelená. Všechny tyto odstíny jsou v proužkové variantě. Pastelové barvy dodají ložnici na eleganci.

pokoj v hotelu

Příjemné na omak, snadné na údržbu
A čím je naše povlečení tak oblíbené? Kromě široké škály designů a barev je to také proto, že je na omak příjemné a zajistí tak vašim hostům příjemný, pohodlný a ničím nerušený spánek. A vás jako provozovatele zase potěší snadná údržba.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup