Ověřený systém staveb ze dřeva

Máte rádi přírodu? Třídíte odpad? A teď můžete i ekologicky bydlet. Nízkonákladové Vám nabídnou veškerý komfort bydlení jako klasické zděné domy a naopak ještě ušetříte. Jak? Díky dvojité tepelné a akustické izolované vrstvě. Tyto vlastnosti zajišťují, že se při bydlení neprotopí zbytečně ani koruna a celkové roční náklady na vytápění jsou podstatně nižší než ve klasických stavbách.

Dřevostavby firmy CERTIKO s.r.o. jsou navrhovány a předkládány ve spolupráci s architektem tak, aby každý byť i typový domek byl vzhledově vždy originálem a dokonale se začlenil do okolní zástavby. Vnitřní konstrukce některých příček jsou naprosto nezávislé na hlavní konstrukci dřevostavby a je tedy možné je v budoucnu změnit.

Cena

Konečná cena dřevostavby je výrazně nižší a to jak v základní rozpočtové oblasti, tak i v oblastech doplňkových. Je to ovlivněno nižšími režijními náklady spojenými se stavbou nebo úsporou na pořizovacích nákladech vzniklou tím, že stěny domu jsou podstatně rozměrově štíhlejší, čímž se dosáhne na stejné zastavěné ploše větší užitkové a obytné plochy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup