3 super doplňky, které musíte pořídit vašemu počítači

Hrajete rádi počítačové hry, sledujete filmy v HDR kvalitě, nebo jste začínající youtuber nebo grafik? Ať už je vaše práce na počítači sebesložitější, jistě k ní potřebujete především kvalitně fungující programy a příslušenství, které vám zpříjemní chvíle u něj strávené. Spousta aktivit dnešního digitálního světa probíhá práce v online světě nebo prostřednictvím počítače. Proto bychom se měli věnovat kromě samotného PC modelu i tomu, co k němu patří a co je nezbytné pro naši bezproblémovou práci.

Počítačové doplňky

  1. Klávesnice. Je dobré vybrat tu pravou podle toho, zda máme kancelářský model počítače, herní, jestli je nám příjemný mechanický typ nebo kompaktní.
  2. Monitory. Hitem poslední doby jsou antireflexní LCD monitory obsahující full HD. Pro lepší vnímání celkového obrazu se můžete podívat i po prohnutých modelech.
  3. Herní PC konfigurátor. Pokud máte pocit, že ideální možnost je jít spíše po detailech a nezáleží vám na tom, čím ovládáte postavu v oblíbené hře, nechte si svůj herní počítač nakonfigurovat. Je možné nechat si sestavit designovou počítačovou skříň, procesor, operační paměť, grafickou kartu, systémový pevný disk, interní a externí mechaniku, a to vše optimalizované a na míru vašim potřebám.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup